Programatory

 

Programatory
  Programatory do karty FunCard - złożone - przegląd programatorów możliwych do kupienia. 

Zapoznasz się tu z oferta gotowych/złożonych programatorów FunProg

 

  Zapraszam do przeczytania opisu wprowadzonego do sprzedaży przez firmę Epsilon programatora Multiprog PLUS  v. 2.12. Programator ten łączy w sobie funkcje JDM ISO, programatora Phoenix/Smartmouse (dla 3,57 i 6,00 MHz) oraz programatora AVR SPI. ... 
     Krótki opis możliwości programatora JGPAP v 2.0 sprzedawanego przez VGJelektronika. Jest zgodny w 100% z trybem ISP(SPI) co zapewnia możliwość użytkowania go z wieloma programami np: JGPROG i inne ...,  a także programowanie dużej ilości kart chipowych m.in: FunCard a także nowej BlackCard (Atmega 128).
       W ofercie firmy EMERWORK znajduje się ciekawy programator: Uniplat 2003 - USB. Podstawowe zalety to: - łatwość w użyciu / - multi-funkcjonalność / - niepotrzebne zewnętrzne zasilanie / - kompatybilny USB 1.1 & 2.0 / - zdolny do update / - zgodny z wszystkimi kartami AVR oraz PIC / - asynchroniczny modus (ISO-7816, T=0 mode). W ofercie jest także karta TitaniumCard.
     Zapraszam do przeczytania krótkiego opisu programatora  MasterCRD 2 LCD  produkcji VisoDuck. Tu w wersji z wyświetlaczem LCD który zapewnia niespotykany dotąd wgląd na to co się dzieje podczas procesu programowania. W połączeniu z programem MasterBurner. programator ten zapewnia w znacznym stopniu automatyzację procesu programowania wielu rodzajów kart.
         W sklepie ARTECH można kupić interesujące urządzenie: Multiblocker Full - Multiblocker wewnętrzny do tunerów cyfrowych SAT umożliwiający rozszerzenie ich funkcjonalności. W skrócie umożliwia aktywne wykorzystanie slotu bankowego w niektórych typach odbiorników. Zdjęcia jak i dokładny opis dostępny tu.
  Budowa programatora do karty FunCard
  Programator do karty FunCard opracowany przez Tomka 
  Programator do karty FunCard zaprojektowany przez Piotra   
  Jak podłączyć programator (DB25F) kart FunCard do komputera

Programator "ręczny" - budowa

 

 

Budowa układu -> programatora "ręcznego" 
  Schemat układu -> programatora "ręcznego"  
  Płytka drukowana do układu - programator "ręczny"  

Uwagi o zasilaniu układu -> programatora "ręcznego"

Wykorzystanie powyższego układu

 
  Ustawianie bitów: SPIEN, FSTRT w ATMELach AT90S8515
  Odczyt stanu bitów: SPIEN, FSTRT oraz Lock Bits  
  Programowanie Lock Bits w ATMELach AT90S8515 
Inne Fuse programatory  

Fuse programator zaprojektowany przez Andrzeja  

Inne

 
  Smartmouse/Phoenix - moje poprawki dla płytki kupionej w Cyfronice  

 

Wróć