Pobierz mapę

Poniżej mamy trzy opcje do wyboru, 3 pliki: z wersją mapy do zainstalowania w systemie, do ręcznego zaktualizowania plików w systemie oraz pojedynczy plik img gotowy do wgrania do nawigacji turystycznej Garmin (lub zgodnej).

Wersja z dnia 19.09.2012 KSWMAPA.zip 16595 kB
Wersja instalacyjna do MapSource lub BaseCamp (opcja gdy instalujemy mapę po raz pierwszy w systemie, w innym przypadku przed instalacją zalecane jest skasowanie poprzedniej wersji mapy albo użycie wersji plików do podmiany UMP_KSW_(4884) zip). Mapa instalowana jest w katalogu [C:\Garmin\MapCenter\UMP_KSW_ (4884) - jeśli instalator wybierze inny dysk np. d:\ e:\ -> D:\Garmin\MapCenter\UMP_KSW_ (4884) to należy poprawić w ścieżce na c: -> C:\Garmin\MapCenter\UMP_KSW_ (4884), nazwy katalogu nie modyfikujemy !!] i zawiera już plik TYP. Polecam instalować za pomocą pliku instaluj.bat - wtedy automatycznie wszystkie czynności zostaną za nas wykonane w tle.
10.04.2015 UMP_KSW_(4884) zip 16625 kB
Wersja w postaci aktualizacji (pliki do podmiany w MapSource/BaseCamp), pliki należy skopiować do katalogu C:\Garmin\MapCenter\UMP_KSW_ (4884)
10.04.2015 gmapsupp.img 16559 kB
Gotowy plik mapy do wgrania bezpośrednio do odbiornika GPS, dla nowych odbiorników nazwę pliku można zmienić np. na ump_ksw.img.

Jeśli masz pierwszy kontakt z tą mapą to potrzebujesz pierwszego pliku KSWMAPA.zip z wersją instalacyjną mapy oraz dodatkowy program do obsługi tej mapy. Cały proces można opisać w kilku punktach:
1. Ze strony Garmina ściągamy darmowy program BaseCamp.
2. Instalujemy BaseCamp w systemie (uruchamiając ściągnięty plik BaseCamp_***.exe) postępując zgodnie z komunikatami pojawiającym się na ekranie.
3. Ściągamy plik KSWMAPA.zip w którym po rozpakowaniu znajdziemy dwa pliki (KSWMAPA_setup.exe, instaluj.bat).
4. Polecam najszybszą metodę instalacji w której wszystko wykona się automatycznie - uruchamiamy plik instaluj.bat który uruchomi właściwy proces instalacji z pliku KSWMAPA_setup.exe ustawiając za nas wszystkie opcje na poprawne. Można uruchomić też tylko KSWMAPA_setup.exe ale wtedy musimy pamiętać i zachowaniu dobrej ścieżki do katalogu
[C:\Garmin\MapCenter\UMP_KSW_ (4884)].
5. Uruchamiamy program
BaseCamp (w pasku jeszcze przełączamy z 'Mapy globalnej' na UMP_KSW_) i cieszymy się widokiem mapy - program oferuje wiele opcji do interakcji z mapą (polski interfejs i wbudowana pomoc pozwolą szybko poznać wszystkie opcję).

Inne:

UMP_KSW_.typ - Plik opisujący wyświetlanie obiektów na mapie w wersji skompilowanej.
A tu mały opis gdzie dać wpis do rejestru aby plik typ zadziałał.

 

 

Wróć