MPI

        Strona jest jeszcze w budowie. Będę tu umieszczał informacje o MPI które uda mi się znaleźć i zebrać z Internetu i nie tylko ...

Grupa dyskusyjna poświęcona zagadnieniom MPI : comp.parallel.mpi

Pliki do pobrania

MPI
  Języki programowania równoległego -> Sieciowy podręcznik MPI - ( [PL] / plik *.doc) - opracowane na podstawie zawartości strony: http://www.icslab.agh.edu.pl/~jurowicz/    (39.1 KB)
  SP Parallel Programming Workshop - message passing interface ( m p i ) - wprowadzenie do MPI, przykłady w C i Fortran  (plik *.doc) - opracowane na podstawie zawartości strony: SP Parallel Programming Workshop (152 KB)
  MPI Routine Index  - lista instrukcji MPI, [uzupełnienie do poprzedniego materiału] (zebrana do jednego pliku *.doc -> 136 stron, na każdej opisana jedna instrukcja). (88.1 KB)
  MPI 1.2 Binding Listing C, C++, and Fortran (lista instrukcji dla MPI 1.2 zebrana do jednego pliku *.doc). Opracowane na podstawie zawartości strony: http://www.mpi.nd.edu/mpi_tutorials/bindings/    (38.8 KB)
  cdn. ...
   

 

Strony związane z MPI 

1. Finite Element Modelling & Parallel Computing - informacje o programowaniu równoległym.
2. http://www.icslab.agh.edu.pl/~jurowicz/  - Języki programowania równoległego ->Sieciowy podręcznik PVM i MPI (opracowanie w języku polskim). 
3. SP Parallel Programming Workshop - wprowadzenie do MPI, przykłady w C i Fortran.
4. The WMPI implementation is also based on MPICH and runs on PCs using MS-Win32
5. MPI-2
6. http://www.mpi.nd.edu/mpi_tutorials/
7. http://www.mpi-forum.org/
8. http://www-unix.mcs.anl.gov/mpi/
9. http://fawlty.cs.usfca.edu/mpi/
  cdn. ..

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2000

Wróć